Ettevõttele külla!


NB! REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD

Seekordse Teadlaste Öö festivali ajal viib AHHAA su külla viiele eriilmelisele Tartu ettevõttele. Uudista, kuidas toimub töö idufirmadest vanglani ja tehnoloogiaettevõtetest soojatööstuseni. 

Ettevõttekülastused on tasuta, ent vajalik on eelnev registreerimine (seda saad teha alloleva registreerimisvormi kaudu). NB! Jälgi registreerimisel kindlasti seda, et mõne ettevõtte külastamisel on vanusepiirang

Külla ootavad:

Fortum Tartu

23. septembril kell 14.30-16
Kuidas jõuab soojus tartlaste kodudessse, mis asi on kaugküte ja kuidas seda toodetakse? Kas teadsid, et palaval suvepäeval saab abi ka kaugjahutusest? Tule tutvuma Tartu suurima energeetikavaldkonda kuuluva ettevõtte spetsialistidega ja saad teada!

Asukoht: Soojuse tee 13, Tartu
Osalejate piirarv: 20
NB! Vanusepiirang 16+, kaasa võtta isikut tõendav dokument

Fractory

24. septembril kell 15-16
Väikese Tartu üks suurimaid viimase aasta edulugusid on veebipõhine turuplats Fractory, mille sõpradest asutajad jätsid oma palgatöö, riskisid, nägid vaeva ja õnnestusid! Tänaseks mitu mainekat auhinda võitnud ja välismaale laienenud 15- liikmeline idufirma kutsub huvilisi endale külla, et inspireerida ja motiveerida tegutsema.

Asukoht: Spark Hub, Narva mnt 3
Osalejate piirarv: 20

Hedgehog

KOHAD ON TÄIS!
25. septembril kell 15.30-16.30

Kas oled olnud suur legoklotside sõber või meeldib sulle hoopis roboteid ehitada? Võib-olla on sinu unistuste töö elektroonikainseneeria? Tartu väikeettevõtte Hedgehog asjatundjad jagavad soovitusi ja tutvustavad oma põnevat tööd!

Osalejate piirarv: 10
Asukoht: Teaduspargi 9

Tartu vangla

KOHAD ON TÄIS!
26. septembril kell 14-16
Suur, kurja näoga mees, võtmekimp käes - nii näeb välja tüüpiline filmi-vangivalvur. Tegelikkus on hoopis teistsugune: valvur võib olla nii mees kui naine, tema töö on mitmekesine ja väljakutseid pakkuv. Lisaks jõuavad Tartu vangla tublid töötajad tegeleda ka erinevate põnevate hobidega. Oled üllatunud? Tule ja veendu ise!

Asukoht: Turu 56
Osalejate piirarv: 20
NB! Vanusepiirang 16+, kaasa võtta isikut tõendav dokument

Pipedrive

KOHAD ON TÄIS!
27. septembril 14-15
2010. aastal müügiinimestelt müügiinimestele loodud tööriista kasutavad nüüdseks enam kui 90 000 ettevõtet üle maailma. Lahe töökeskkond, missioonitunne ja pidev innovatsioon on väikese idufirma muutnud 500-liikmeliseks kollektiiviks Tartust New Yorgini. Tule ja uudista, kuidas me väikeste ettevõtete töö paremaks muudame!

Asukoht: Kompanii 2
Osalejate piirarv: 20


REGISTREERU ETTEVÕTTEKÜLASTUSELE SIIN:
Email again: