Täiskasvanute programm AHHAA 18+


TÄHELEPANU! AHHAA täiskasvanute programm on hetkel täiendamisel ning seda ei ole võimalik tellida. Täpsem info peatselt.


Muuda oma firmapidu või suvepäevad eriti meeldejäävaks! Oleme kokku pannud spetsiaalse täiskasvanutele mõeldud võistlusliku programmi, mis pakub meelelahutust ja uusi teadmisi, arendab meeskonnatööd ja kambavaimu ning annab uue motivatsioonilaengu!


AHHAA 18+ programm koosneb kolmest osast: teadusorienteerumise mäng, teadusteatri etendus ja Kuldvillak; programmi kestab kokku ca 3 tundi. Loomulikult saavad parimad mängijad vääriliselt (au)tasustatud! Tellida saab nii kogu programmi kui ka kõiki osi eraldi.

Teadusorienteerumisel tuleb koos meeskonnaga läbida kaardile märgitud kontrollpunktid ning lahendada ära üks keemia-, füüsika- või bioloogiateemaline katse. Et suur osa ülesandeid eeldab loomingulist lähenemist, võivad kergendatult hingata ka kõik need, kelles loodusained koolitundides just entusiasmi ei tekitanud. NB! Kuna mõned ülesanded võivad sisaldada alkoholi, siis soovitame orienteerujatel autod koju jätta.

Ootamatu ja humoorikas Kuldvillak koosneb neljast alateemast ja need omakorda viiest erineva raskusastmega küsimusest. Teemadering ulatub elulistest igapäevateadmistest teaduslike faktideni ning on nauditav (ja jõukohane!) kõigi elualade esindajatele. Mängu lõpetab boonusvoor.

Teadusteatri etendus puudutab teemasid, millega täiskasvanud inimesed igapäevaselt kokku puutuvad: mehed, naised ja nende mõnevõrra erinev mõttemaailm, igipõlised rahaga seotud küsimused, aga ka peod ja peened (ning mitte ka nii peened) napsid. Muidugi ei puudu etendusest ka peen huumor ning mõned "allapoole-vööd"-naljad. Seda kõike loomulikult teaduslikus võtmes!


Tellimisinfo

Tabelis välja toodud hinnad kehtivad grupile kuni 100 inimest, see on ka maksimaalne programmis osalejate arv.


NB! Tellimus tuleb esitada vähemalt 3 nädalat enne soovitud kuupäeva
HINNAD AHHAA MAJAS 
Terve 18+ programm
(teadusteater + Kuldvillak)
750 € + KM teenuse pakkumine ajutiselt peatatud
Teadusteatri etendus250 € + KM  teenuse pakkumine ajutiselt peatatud
Kuldvillak100 € + KM
Katserada500 € + KM  teenuse pakkumine ajutiselt peatatud
Töötuba100 € + KM 
Planetaariumietendus 80 € + KM 
 HINNAD VÄLJASÕIDUNA * 
Terve 18+ programm
(teadusteater + Kuldvillak + isesuguste sõidukite kasutamine)
1800 € + KM
 Kuldvillak300 € + KM

* NB! Nende väljasõitude puhul, mille sihtkoha kaugus Tartu AHHAAst on suurem kui 50 km (s.t. rohkem kui 100 km edasi-tagasi), arvestatakse täiendavat kilomeetritasu (0,5 €/km). Lähemal toimuvate teatrietenduste või töötubade puhul eritasu ei arvestata
 
Juhime tähelepanu asjaolule, et väljasõitudele, mis toimuvad nädalavahetustel, riigipühadel või pärast tööpäeva lõppu (s.t. hiljem kui kell 17), kehtib 15%-ne juurdehindlus.
 
Broneerimine ja lisainfo:
E-R 9-17
e-post: tellimus@ahhaa.ee
tel: 515 6766