Töötajad

 

JUHATUSJUHIABI
Andres Juur
juhatuse esimees
E-post: andres.juur@ahhaa.ee
Mob: 5560 0224
Pilvi Kolk
juhatuse liige
E-post: pilvi.kolk@ahhaa.ee
Mob: 5554 4223
Ursula Saksniit
juhiabi
E-post: ursula.saksniit@ahhaa.ee
Tel. 735 5094
KOMMUNIKATSIOONI- JA TURUNDUSOSAKOND
Kaisa Hansson
turundus- ja kommunikatsioonijuht
E-post: kaisa.hansson@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
Mob: 501 4784
Saile Mägi
välisturundusspetsialist
E-post: saile.magi@ahhaa.ee
Mob: 5685 3685
Kai Kaljumäe
turundus- ja kommunikatsiooniassistent
E-post: kai.kaljumae@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
Mob: 5568 9618

Meelika Peetsmann
tellimuste vastuvõtja
E-post: tellimus@ahhaa.ee
Mob: 515 6766
Jelena Jüris
tellimuste vastuvõtja
(läti ja vene keeles; õppe- ning sünnipäevatellimused)
E-post: booking@ahhaa.ee 
Mob: 5749 4878
Mait Luidalepp
kujundaja
E-post: mait.luidalepp@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
 
Julia Barsukova
välisturundusspetsialist
(lapsehoolduspuhkusel)
E-post: info@ahhaa.ee
Pärt Ojamaa
kujundaja (tööleping peatatud)
E-post: info@ahhaa.ee

VÄLISRAHASTUS

Sander Kask
projektijuht
E-post: sander.kask@ahhaa.ee
Tel. 735 5092
Annika Vesselov
projektijuht
E-post: annika.vesselov@ahhaa.ee
Mob: 5302 2125

Helin Haga
välisrahastuse koordinaator
(lapsehoolduspuhkusel)
E-post: ahhaa@ahhaa.ee
 

  
PROGRAMMIOSAKOND 
 
  
Elmar Reinhold
programmijuht
E-post: elmar.reinhold@ahhaa.ee
Tel: 5915 1399
Olga Beljajeva
programmijuhi abi
E-post: olga.beljajeva@ahhaa.ee 
Helen Järvpõld
teadusteatri juht
E-post: helen.jarvpold@ahhaa.ee
Üllar Kivila
peaplanetarist-teadustoimetaja
E-post: ullar.kivila@ahhaa.ee
Anna-Liisa Ingver 
sündmuskorraldaja
E-post: programm@ahhaa.ee
Tel: 5903 5589
Elisabeth Parman
haridustegevuste juht
E-post: elisabeth.parman@ahhaa.ee

 
Helle Jaaniste
astronoom
E-post: helle.jaaniste@ahhaa.ee
  
TEGEVUSJUHENDAJAD

NB! Tegevusjuhendajate e-posti aadressid esinevad kujul
eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee
 
Liina Kraun
 Hillar Uudevald Katriin Kristmann 
 
Aljona Vassiljeva Margus Aru Ugis Racenis
  
Daniel Fomotškin Erik Mänd  
 
Kristel Schreiner
Makar Timofejev   Dagmar Läänemets
  
Enely Ernits Valters Viksna  

 
RAAMATUPIDAMINE

Maarja Jõesaar
pearaamatupidaja
E-post:
maarja.joesaar@ahhaa.ee
Tel: 735 5091
Liina Aidnik
raamatupidaja
E-post: liina.aidnik@ahhaa.ee
Tel: 735 5091

 

 
EKSPOSITSIOONI OSAKOND



Mihkel Sild
ekspositsioonijuht
E-post:
mihkel.sild@ahhaa.ee
Tel: 5333 4617
Raivo Uustare
ekspositsioonimeister
E-post: raivo.uustare@ahhaa.ee
Telefon: 5136438
Marko Pirbe
ekspositsioonimeister
E-post: marko.pirbe @ahhaa.ee
Tel: 745 6777


Taavi Käsner
ekspositsioonimeister
E-post: taavi.kasner@ahhaa.ee
Tel: 745 6777
Andres Kuura
ekspositsioonimeister
E-post: andres.kuura@ahhaa.ee
Tel: 745 6777
Tanel Linnas
leiutaja
E-post:
tanel.linnas@ahhaa.ee
Mobiil: 5660 8058
 
 
Martin Aidnik
ekspositsioonimeister
E-post: martin.aidnik@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
Kert Vellner
ekspositsioonimeister
E-post: kert.vellner@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
Rando Saar
ekspositsioonimeister
E-post: rando.saar@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
   
 HALDUS- JA HANKEOSAKONDIT 


Ragnar Pähn
Haldusjuht
E-post: ragnar.pahn@ahhaa.ee
Mob: 5656 3567
Janno Rootalu
IT spetsialist
E-post:
janno.rootalu @ahhaa.ee
Mob: 508 3072
 

KLIENDIKOGEMUSOSAKOND

NB! Giidide e-posti aadressid esinevad kujul
eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee

Elina Raudsepp 
kliendikogemusjuht
Mob: 5915 1598
E-post: elina.raudsepp@ahhaa.ee
Kaimo Kukk
giid-kassapidaja, vabatahtlike koordinaator
Ellen Lill
giid-kassapidaja
Hannabel Aria  Reelika Harlašov  Rando Hinn 

  David-Sandro Dzidzadze
Laurina Šinkejeva 
Mariliis Malahhov Kaarel Laar Anna Tonevitskaja
Galina Maslova Alli Talismaa
Albina Anossova


Katharina Metzger
ERASMUS+ vabatahtlik
  
 
Gerda Gerharde
(lapsehoolduspuhkusel)
Julia Pintšuk
(lapsehoolduspuhkusel)
Oskar Põdramägi
robotgiid  


 
TEADUSPOOD e-post: teaduspood@ahhaa.ee
tel: 745 6789


Kadri Köhler
juhataja
E-post: kadri.kohler@ahhaa.ee
Tel: 5556 8791
Marleen-Heleen Puhke
Turundus- ja e-poe koordinaator
E-post: marleen-heleen.puhke@ahhaa.ee
Kristina Savostkin
E-poe koordinaator
E-post: kristina.savostkin@ahhaa.ee
Kärt Soieva
Karolin ViilukasMari-Liis Kaljo