E-N, P 10-19
R-L 10-20
15.12 avatud 10-19
22. ja 23.12 avatud 10-17
24.12 AHHAA on SULETUD
31.12 avatud 10-17
01.01.18 AHHAA on SULETUD

Töötajad

 

JUHATUSJUHIABI
Andres Juur
juhatuse esimees
E-post: andres.juur@ahhaa.ee
Mob: 5560 0224
Pilvi Kolk
juhatuse liige
E-post: pilvi.kolk@ahhaa.ee
Mob: 5554 4223
Ursula Saksniit
juhiabi
E-post: ursula.saksniit@ahhaa.ee
Tel. 735 5094
KOMMUNIKATSIOONI- JA TURUNDUSOSAKOND
Mathis Bogens
turundus- ja kommunikatsioonijuht
E-post: mathis.bogens@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
Mob: 5663 8667
Saile Mägi
välisturundusspetsialist
E-post: saile.magi@ahhaa.ee
Tel: 735 5097
Mob: 5685 3685
Kai Kaljumäe
turundus- ja kommunikatsiooniassistent
E-post: kai.kaljumae@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
Mob: 5568 9618

Meelika Peetsmann
tellimuste vastuvõtja
E-post: meelika.peetsmann @ahhaa.ee
Mob: 515 6766
Jelena Leinik
tellimuste vastuvõtja (vene keeles; õppe- ja sünnipäevatellimused)
E-post: jelena.leinik@ahhaa.ee 
Mob: 5749 4878
Pärt Ojamaa
kujundaja
E-post: part.ojamaa@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
 
Julia Barsukova
välisturundusspetsialist
(lapsehoolduspuhkusel)
E-post: info@ahhaa.ee
Karina Valma
tellimuste vastuvõtja (lapsehoolduspuhkusel)
E-post: info@ahhaa.ee

VÄLISRAHASTUS

Helin Haga
välisrahastuse koordinaator
E-post: helin.haga@ahhaa.ee
Tel: 735 5092
Mob: 511 8541
Sander Kask
välisrahastuse assistent
E-post: sander.kask@ahhaa.ee
Tel. 735 5092


SÜNDMUSKORRALDUS   
 
 
Annika Vesselov
sündmuskorralduse spetsialist
E-post: annika.vesselov@ahhaa.ee
Tel: 735 5096
Mob: 5302 2125
Elmar Reinhold
sündmuskorraldaja
E-post: elmar.reinhold@ahhaa.ee
Tel: 5683 4498
 
HARIDUSOSAKOND  

 
Pille Randjärv
õppepäevade sisuarenduse spetsialist
E-post: pille.randjarv@ahhaa.ee



   
RAAMATUPIDAMINE

Maarja Jõesaar
pearaamatupidaja
E-post:
maarja.joesaar@ahhaa.ee
Tel: 735 5091
Liina Petersell
raamatupidaja
E-post: liina.petersell@ahhaa.ee
Tel: 735 5091

 

 
EKSPOSITSIOONI OSAKOND



Mihkel Sild
ekspositsioonijuht
E-post:
mihkel.sild@ahhaa.ee
Tel: 5333 4617
Raivo Uustare
ekspositsioonimeister
E-post: ahhaa@ahhaa.ee
Telefon: 745 6777
Marko Pirbe
ekspositsioonimeister
E-post: marko.pirbe @ahhaa.ee
Tel: 745 6777


Taavi Käsner
ekspositsioonimeister
E-post: taavi.kasner@ahhaa.ee
Tel: 745 6777
Andres Kuura
ekspositsioonimeister
E-post: andres.kuura@ahhaa.ee
Tel: 745 6777
Tanel Linnas
leiutaja
E-post:
tanel.linnas@ahhaa.ee
Mobiil: 5660 8058
   
Martin Aidnik
ekspositsioonimeister
E-post: martin.aidnik@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
Kert Vellner
ekspositsioonimeister
E-post: kert.vellner@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
Rando Saar
ekspositsioonimeister
E-post: rando.saar@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
 HALDUS- JA HANKEOSAKONDIT 


Ragnar Pähn
Haldusjuht
E-post: ragnar.pahn@ahhaa.ee
Mob: 5656 3567
Janno Rootalu
IT spetsialist
E-post:
janno.rootalu @ahhaa.ee
Mob: 508 3072
Uku Randver
kujundaja
E-post: uku.randver@ahhaa.ee

KLIENDITEENINDUS

NB! Giidide e-posti aadressid esinevad kujul
eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee.


Rita-Anette Kohava
klienditeenindusjuht
Mob: 523 2177

Üllar Kivila
planetaariumi valdkonna kt

Julia Pintšuk

Elina Raudsepp
teadusteatri juhataja

Kairi Möller
vanemkassapidaja 

Margus Aru
giid (planetaarium)

Grigory Porokhnavets
Robert PihelgasVerner Mägi


Ilva Ecētāja

Liis Kuusik  Ellen Lill
Liina Kraun Anne Lille HIllar Uudevald

Erik MändKalev Uiga Trifon Sedõh
Kristel Schreiner
laagrite koordinaator
(lapsehooldusphukusel)
Sofi Zarema Briede


Darja Vostrova
(lapsehoolduspuhkusel)

Artur Luppa Aljona Vassiljeva 
Jekaterina Nebogatova

Oskar Põdramägi
kübergiid 
Helle Jaaniste
astronoom 
Helen Järvpõld
AHHAA töötoad
Maria Kukina

Kaimo Kukk
vabatahtlike koordinaator
   
Helmi Ulrika Kirm  Ilona Stanitski
Ugis Racenis

Rando Hinn 
Davis ZelmanisAlen Varep
  
Katriin Kristmann Reelika Harlašov
   


 
TEADUSPOOD e-post: teaduspood@ahhaa.ee
tel: 5556 8791



Kadri Köhler
juhataja
E-post: kadri.kohler@ahhaa.ee
Tel: 5556 8791

Kristina Savostkin
E-poe koordinaator,
fotograaf (lapsehoolduspuhkusel)
E-post:teaduspood@ahhaa.ee

Olga Beljajeva
Marleen-Heleen Puhke
Marcus-Heinrich Puhke 
  
 
Karolin Viilukas Katerina Nikolas
lapsehoolduspuhkusel