E-N, P 10-19
R-L 10-20
15.12 avatud 10-19
22. ja 23.12 avatud 10-17
24.12 AHHAA on SULETUD
31.12 avatud 10-17
01.01.18 AHHAA on SULETUD

AHHAA nõukogu


nimi amet e-post
Reno Laidre Tartu abilinnapea reno.laidre@raad.tartu.ee
Hannes Astok Tartu linnavolikogu liige hannes@astok.ee
Anneli Saro Tartu Ülikooli õppeprorektor anneli.saro@ut.ee
Jaanus Karv Rahandusministeeriumi riigieelarve osakonna peaspetsialist jaanus.karv@fin.ee
Mart Laidmets Haridus- ja Teadusministeeriumi üld- ja kutsehariduse asekantsler (nõukogu esimees) mart.laidmets@hm.ee
Vallo Mulk Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed, direktori asetäitja vallo.mulk@ut.ee