AHHAA laagrid


Juba aastaid on AHHAA põnevate ettevõtmiste sekka kuulunud vahvad laagrid, mis pakuvad harukordse võimaluse näha teaduskeskuse telgitaguseid, lahendada mängude käigus lennukaid ülesandeid ning katsetada kõiki teaduskeskuse eksponaate. Laagrid leiavad aset koolivaheaegadel ning neid korraldatakse eesti, vene ja läti keeles.

Laagrite tegevused ühtivad AHHAA põhieesmärgiga tutvustada teadust põneval "käed-külge" moel ning on teadushuvilistele noortele hea võimalus koolis õpitut ka praktikas katsetada. Laagritest ei puudu töötoad, teadusteatri- või planetaariumietendused ja nuputamismängud; päevastes laagrites tehakse vahel ka õppekäike ja matku Tartu linnas ja lähiümbruses.

NB! KOHAD ON TÄIS! 21.-23.08 teaduslaager „Ahhaa, keemia!“ 

Kasuta viimast vaheajanädalat targalt! Tule AHHAA teaduslaagrisse ja uurime koos, millest koosnevad karastusjoogid, miks kristallid on nii ilusad ning teeme koos põnevaid keemiateemalisi katseid. Ühel laagripäeval ootab osalejaid põnev ekskursioon.

Laager algab iga päev kell 9.30 ja lõpeb kell 14.30, osalejad saavad jääda keskusesse ka pärast laagripäeva lõppu. Ootame noori vanuses 10-13 aastat. 

Hind: 60 €


NB! KOHAD ON TÄIS! 24.-25.08 öölaager: "Ahhaa, tehnika!" 

Kutsume tehnikahuvilisi lapsi meie viimasesse suvisesse öölaagrisse. Saame teada, mis on kodumasinate sees ja kuidas need töötavad, ehitame veemootori, mängime lõbusaid mänge, seikleme mööda öist teaduskeskust ja teeme veel mõndagi põnevat! 

Laager algab kell 17:00 ja lõpeb järgmisel hommikul kell 10:00. Ootame noori vanuses 9-14 aastat. 

Hind: 45 €


Registreerimiseks täida allolev registreerimisvorm

Email again:
Kas soovid infot edaspidiste AHHAA laagrite kohta? (kui ei soovi, ära märgi)