E-N, P 10-19
R-L 10-20
15.12 avatud 10-19
22. ja 23.12 avatud 10-17
24.12 AHHAA on SULETUD
31.12 avatud 10-17
01.01.18 AHHAA on SULETUD

AHHAA laagrid


2018. aasta jaanuaris ootame noori sporditeemalisse teaduslaagrisse ja kosmoseteemalisse öölaagrisse! Registreeru allpool.


Juba aastaid on AHHAA põnevate ettevõtmiste sekka kuulunud vahvad teadus- ja öölaagrid, mis pakuvad harukordse võimaluse näha teaduskeskuse telgitaguseid, lahendada mängude käigus lennukaid ülesandeid ning katsetada kõiki teaduskeskuse eksponaate. Laagrid leiavad aset koolivaheaegadel ning neid korraldatakse eesti, vene ja läti keeles.

Laagrite tegevused ühtivad AHHAA põhieesmärgiga tutvustada teadust põneval "käed-külge" moel ning on teadushuvilistele noortele hea võimalus koolis õpitut ka praktikas katsetada. Laagritest ei puudu töötoad, teadusteatri- või planetaariumietendused ja nuputamismängud; teaduslaagrites tehakse ka õppekäike ja matku Tartu linnas ja lähiümbruses.

5.- 7. jaanuaril: teaduslaager "Ahhaa, sport!"

Koos uue näitusega täieneb ka AHHAA laagrite nimekiri. Seekord uurime, mis seos on spordil ja teadusel, paneme proovile nii oma keha kui ka vaimu. Katsetame meie uusimaid eksponaate, mängime põnevaid mänge, lähme ekskursioonile. Kavas on loomulikud ka ägedad töötoad ja teadusteater!
Osalejate vanus:
10-13 a
Hind: 60 €

4. jaanuaril: öölaager "Ahhaa, kosmos!"

Tähed, planeedid ja kõik muu kosmosega seotud on saanud kõigi suureks lemmikuks, seepärast on ka uue aasta esimene öölaager just selleteemaline. Kavas põnevad töötoad, ainulaadne planetaariumietendus, võistlusmomenti pakkuv seiklusmäng ning kui ilmaga veab, saame öist taevast uurida otse AHHAA katuselt!
Osalejate vanus:
 10-13 a
Hind: 45 € 

Osalemiseks täida allolev registreerimisvorm

Email again: