Hea AHHAA sõber! Aita meil ehitada üks mõnus ja arendav teadustänav igas vanuses huvilistele: AHHAA avastuspark. Hääleta Tartu kaasava eelarve idee nr. 1 poolt!

MIS ON AHHAA AVASTUSPARK?

Plaanime ehitada Kaluri tänavale (AHHAA ja Aura vahele) 10 interaktiivset eksponaati, mis seletavad lõbusalt erinevaid nähtusi liikumise, ruumi, valguse ja heli omaduste vallast ning pakuvad katsetamisvõimalust igale möödujale. 

Avastuspark hakkaks täiendama Kaluri tänava olemasolevat puhkeala (lillepeenrad ja puud jäävad alles!) ja muudaks selle veelgi mitmekesisemaks.

MIKS ME SEDA TEEME?
  • AHHAA avastuspark ootab sind igal ajal ja iga ilmaga. Ja see on täiesti tasuta!
  • AHHAA avastuspargis on turvaline. Oleme eksponaadid ehitanud suure hoole ja mitmekümneaastase kogemusega. Jälgime jooksvalt, kui miski kuluma kipub ja parandame kohe ära.
  • AHHAA avastuspark annab uusi teadmisi. Kui me AHHAAs eksponaate ehitame, peame alati silmas, et need oleksid nii lõbusad kui ka arendavad. Tule ja õpi teadusnähtusi mängu käigus!
  • AHHAA avastuspargis jätkub tegevust kogu perele! Meie õue-eksponaadid sobivad juba 4-5-aastastele põnnidele, ent pakuvad põnevat avastusrõõmu ka vanematele ja vanavanematele. Ja kõigile, kes nende kolme vanuserühma vahele jäävad
  • AHHAA avastuspark on nagu väike AHHAA. Tasuta sissepääs ei tähenda kehvemat kvaliteeti ega igavamaid eksponaate. Lubame, et sul on siin täpselt sama lõbus, nagu AHHAA sise-näitusesaalides
  • AHHAA avastuspark on suurepärane koht õuesõppeks. Tule kogu perega või miks mitte klassi või rühmaga ja uuri, kuidas matemaatika- ja füüsikanähtused päris elus toimivad

KUIDAS MA KAASA AIDATA SAAN?

Hääleta Tartu kaasava eelarve idee nr 1 poolt ja teeme avastuspargi teoks! 
https://www.volis.ee/gvolis/osale/view/530?ettepanek=49060&kid=14833
www.tartu.ee/et/kaasav-eelarve

Hääletada saad 1.-7 oktoobrini
  • elektrooniliselt infosüsteemis Volis (ID-kaardi või mobiil-IDga)
  • Tartu raekoja infokeskuses (raekoja I korrus) isikut tõendava dokumendi abil
Tagasi
Kasutame küpsiseid. Selge!