Lasteaedadele

Info 2019/2020 õppeaastal pakutavate teemade ja soodusperioodide kohta kohta leiad hariduskalendrist. Kliki pildile, et vaadata kalendrit suuremalt!

NB! Info koolidele mõeldud AHHAA-õppe kohta leiad siit!

AHHAA-õpe erineb tavalisest keskusekülastusest selle poolest, et eksponaate ja teaduskeskuse muid võimalusi kasutatakse õppe-eesmärgil ning kindla kava järgi.

Õppepäev kestab ligikaudu 2 tundi.

Algusajaks on võimalik valida 9.30 (lõppaeg 11.45), või 10.20 (lõppaeg 12.30) 

Õppepäeva hind 8 € lapse kohta sisaldab keskusepiletit.

Õppepäev: Meeled selgeks

Paneme töötoas proovile oma meeled ja katsetame saalides meeli sassi ajavaid eksponaate!

Õppepäev: Salapärane vesi

Tutvume elusaali akvaariumite asukatega. Vaatame mikroskoobiga veekeskkonnaga seonduvaid preparaate. Uurime, mida tähendab vee soolsus ja katsetame vedelikega seotud eksponaate.

Broneerimine ja lisainfo

  • AHHAA-õppe broneerimiseks palume võtta ühendust aadressil  booking@ahhaa.ee või telefoninumbril 5749 4878. Õppepäeva palume broneerida vähemalt kuu enne soovitud aega.
  • Õppepäevale on oodatud 5-aastased ja vanemad lasteaialapsed
  • Minimaalne grupi suurus on 12 last
  • Õppepäeva alguskellaajaks on võimalik valida 9.30 (lõppaeg 11:40) või 10.20 (lõppaeg 12:30). Õppepäeva algusesse on arvestatud ajavaru riietumiseks ja tualeti kasutamiseks, lõppaeg on õppepäeva sisutegevuste lõppemise aeg.
  • Pärast õppepäeva lõppu saavad õppepäeval osalejad jääda keskust külastama.
  • Kuna kõiki AHHAA-õppe tegevusi juhendavad giidid, siis grupi saatmiseks piisab lasteaiaõpetajatest. Kui mõni lapsevanem soovib samal ajal AHHAAd külastada, siis temale kehtib täiskasvanu soodushind 10 €.
Kasutame küpsiseid. Selge!