Korralda üritus

Sünnipäev

Korralda AHHAA keskuses vahva ja meeldejääv sünnipäevapidu! Meie sünnipäevapaketid sobivad nii väikestele kui suurtele teadushuvilistele.

Seminarid ja konverentsid

Sinu kasutuses on konverentsisaal Lektoorium ja mugav seminariruum Apollo. Lisaks pakume üritustele meeleolukat teadusteemalist järelprogrammi.

Veebi- ja hübriidüritused

AHHAA teeb su konverentsid ja seminarid veel mugavamaks ja turvalisemaks! Tipptehnika abil saad konverentsi pidada veebi vahendusel või hübriidvormis. Valikus on kolm paketti.

Peod, pulmad ja firmaüritused

Üüri endale sobivad ruumid laboritest näitusesaalideni ja tee oma pidu selliseks, millest räägitakse veel kaua!

Öölaager

Piilume teaduskeskuse telgitagustesse, lahendame mängude käigus lennukaid ülesandeid ja seikleme ööhämaras AHHAAs. Iga laagri kavasse kuuluvad ka temaatilised töötoad, teadusteatrid või planetaariumietendused.

Laste jõulupidu

AHHAAs saab korraldada meeleoluka jõulupeo lastele. Peoprogrammi sobivad suurepäraselt meie pühadeteemalised töötoad ja teadusteatrid!

Telli AHHAA programm

Telli oma ettevõttele või sõpradele AHHAA majas teadusteater, töötuba või planetaariumietendus – või hoopis põnev eriprogramm!

Eksponaatide müük ja rent

Mõni meie eksponaat pakub erilist huvi? AHHAA valmistab erinevaid vahvaid eksponaate ka müügiks. Uuri tootekataloogi ja võta meiega ühendust!

Kutsu AHHAA külla

Telli AHHAA lustakas konveiertöötuba või vaatemänguline teadusteatri etendus just sulle sobivasse kohta!

Ekskursioon AHHAA tagatubadesse

Kas soovite teada, kuidas sünnivad AHHAA näitused? Ehk soovite heita pilgu AHHAA tagatubadesse? Siin ongi teie võimalus! Tulge kollektiiviga vaatama, kuidas Baltikumi suurimat teaduskeskust tehakse.

Tuletaltsutamine algajatele

Tules on midagi ürgset ja ligitõmbavat. Juba ürgaegadest alates on tuli olnud meie sõber, aga vaid juhul, kui me seda taltsutada suudame. Avasta, kas sinu meeskonnas on seda õiget tuletaltsutaja geeni!

Inimkraana

Kas sa oled kunagi tähele pannud, et hiiglaslikud kraanad lihtsalt ilmuvad? Kes neid püsti paneb või veel tähtsam - kuidas neid püsti pannakse? Selles meeskondlikus mängus on ülesandeks kehastada end kraanainseneriks.

Hullu keemiku põgenemistuba

Lahus X + lahus Y = PÕMM! Pane meeskonna vaim valmis, sest siin käib mäng kiiruse ja taibukuse peale. Oled sa piisavalt kiire, et enne teisi õige kombinatsioonini jõuda?

Vilepuhuja meistriklass

Õige vile puhumine on kadumise äärel olev kunst. Me toome selle tagasi! See õige vile, mis ikka kestab ja kutsub iga koera koju ning iga lamba lauta. Pane meeskond proovile, sest see siin läheb kogu taipu tarvis.

Teadusorienteerumine

AHHAA teadusorienteerumise rajal saab ühendada spordi ja teaduse. Katserada on mõeldud 18+ osalejatele.

Kasutame küpsiseid. Selge!