Korralda üritus AHHAA-s

Sünnipäev

Korralda AHHAA keskuses vahva ja meeldejääv sünnipäevapidu! Meie sünnipäevapaketid sobivad nii väikestele kui suurtele teadushuvilistele.

Seminarid ja konverentsid

Sinu kasutuses on konverentsisaal Lektoorium ja mugav seminariruum Apollo. Lisaks pakume üritustele meeleolukat teadusteemalist järelprogrammi.

UUS! Veebi- ja hübriidüritused

AHHAA teeb su konverentsid ja seminarid veel mugavamaks ja turvalisemaks! Tipptehnika abil saad konverentsi pidada veebi vahendusel või hübriidvormis. Valikus on kolm paketti.

Peod, pulmad ja firmaüritused

Üüri endale sobivad ruumid laboritest näitusesaalideni ja tee oma pidu selliseks, millest räägitakse veel kaua! Peo naelaks sobib näiteks AHHAA teadus-šõu meie kõige efektsemate katsetega!

Öölaager

Piilume teaduskeskuse telgitagustesse, lahendame mängude käigus lennukaid ülesandeid ja seikleme ööhämaras AHHAAs. Iga laagri kavasse kuuluvad ka temaatilised töötoad, teadusteatrid või planetaariumietendused.

Jõulupidu

AHHAAs saab korraldada meeleoluka jõulupeo nii mudilastele kui ka täiskasvanutele. Peoprogrammi sobivad suurepäraselt meie pühadeteemalised töötoad ja teadusteatrid!

Telli AHHAA programm

Telli oma ettevõttele või sõpradele AHHAA majas teadusteater, töötuba või planetaariumietendus – või hoopis põnev eriprogramm!

Eksponaatide müük ja rent

Mõni meie eksponaat pakub erilist huvi? AHHAA valmistab erinevaid vahvaid eksponaate ka müügiks. Uuri tootekataloogi ja võta meiega ühendust!

Kasutame küpsiseid. Selge!