AHHAA programmi tellimine


Pakume võimalust tellida AHHAA lustaka töötoa, vaatemängulise teadusteatri etenduse või eksklusiivse teadusšõu või etenduse täispuhutavas Starlab'i planetaariumis just teile sobivasse kohta.

NB! Juhime tähelepanu asjaolule, et teadusteatri etenduse tellimisel tuleb oma soovist teada anda vähemalt 2 nädalat enne soovitud aega!

Lisainfo ja broneerimine:
E-R kell 9-17
telefonil 515 6766  
e-posti aadressil tellimus@ahhaa.ee

NB! Broneeringu esitamine ei ole tellimuse kinnitamine! Meie administraator vastab broneerimissoovile ning kas kinnitab selle või pakub lahendusi sobivate alternatiivide leidmiseks, kui valitud ajal ei ole võimalik teie gruppi vastu võtta.

AHHAA programmi tellimise hinnakiri

Hinnakiri kehtib üritustele, mis on tellitud väljaspool AHHAAd. Teaduskeskuses kohapeal korraldatavate ürituste hinnakirja leiad siit (teadusteater) või siit (töötoad).

  • NB! Nende väljasõitude puhul, mille sihtkoha kaugus Tartu AHHAAst on suurem kui 50 km (s.t. rohkem kui 100 km edasi-tagasi), arvestatakse täiendavat kilomeetritasu (vt täpsemalt allolevast tabelist). Lähemal toimuvate teatrietenduste või töötubade puhul eritasu ei arvestata
  • Juhime tähelepanu asjaolule, et väljasõitudele, mis toimuvad nädalavahetustel, riigipühadel või pärast tööpäeva lõppu (s.t. hiljem kui kell 17), kehtib 15%-ne juurdehindlus.
  • Tabelis välja toodud hinnad sisaldavad käibemaksu

 

Eesti koolidele jm
haridusasutustele

Ettevõtetele, muudele asutustele ja eraisikutele

Teadusteater või töötuba väljasõiduna
(hind sisaldab vastavalt osalejate arvule 1-2 ühesugust etendust või töötuba)
360 € + 0,5 €/km * 720 € + 0,5 €/km *
Planetaariumietendus täispuhutavas Starlabi planetaariumis väljasõiduna
(hind sisaldab vastavalt osalejate arvule 1-4 ühesugust etendust)  
360 € + 0,5 €/km *  720 € + 0,5 €/km * 
Kordusetendus või -töötuba 60 € 120 €
Lisaetendus või -töötuba (muud tüüpi)
(v.a. planetaariumietendus)
360 € 720 €
Planetaariumi lisaetendus  60 €  120 €  
Lisajuhendaja 70 € 140 €
Eriprojekt (nt teadusshow firmadele) hind kokkuleppel (al. 1500€)

 

Kui te ei leidnud loetelust endale päris sobivat teadusteatri etendust, oleme meeleldi nõus etenduse (ja täpsema kava) osas soovitusi jagama! AHHAA giidid esinevad ja teevad töötube ainult AHHAA nime all.