Seminarid ja konverentsid


AHHAA majas on võimalik pidada konverentse, seminare ja koosolekuid. Lisaks pakume teie üritustele meeleolukat järelprogrammi keskusekülastuse, töötubade, teadusteatri või planetaariumietenduste näol.

Teie kasutuses on konverentsisaal Lektoorium konverentside tarbeks ning mugav seminariruum.

Mõlemad ruumid on varustatud kaasaegse konverentsitehnikaga.

AHHAA seminariruumid

Lektoorium (130+20 lisakohta)

Lektoorium on AHHAA keskuse konverentsisaal, mis mahutab kuni 150 inimest. Saalile on juurdepääs keskuse esimeselt ja teiselt korruselt. Lektooriumis on teisaldatav kõnepult mikrofonidega ning käsimikrofoni kasutamise võimalus. Tänu saali tagaosas asuvale tõlkekabiinile on konverentsidel võimalik kasutada ka sünkroontõlget.

Apollo (50 kohta)

Seminariruum Apollo mahutab kuni 50 inimest. Ruumi põrand on kaetud vaipkattega ning ruumis on pehmed toolid. Apollot ilmestavad keskuse poole avanevad aknad.

Broneerimine ja lisainfo

Oma soovist saate meile teada anda esmaspäevast reedeni kell 9-17 telefonil 515 6766 või e-posti aadressil tellimus@ahhaa.ee.

NB! Broneeringu esitamine ei ole tellimuse kinnitamine! Meie administraator vastab broneerimissoovile ning kas kinnitab selle või pakub lahendusi sobivate alternatiivide leidmiseks, kui valitud ajal ei ole võimalik teie gruppi vastu võtta.

NB! Ostes lisaks ruumirendile ka majakülastuse, maksab pilet ainult 6 € inimese kohta. Sooduspakkumine kehtib ainult siis, kui ruum renditakse terveks päevaks. Lisatasu eest saavad seminari- ja konverentsikülalised osaleda ka töötubades või planetaariumietendustel või jälgida üht paljudest teadusteatri etendustest. 

Ruumide rendi hinnakiri

RUUM PINDALA KOHTI E-R tund E-R päev * L-P tund L-P päev *
Konverentsisaal Lektoorium 133 m2 130+20 lisakohta 41 € 204 € 49 € 246 €
Seminariruum Apollo 65 m2 50 28 € 126 € 32 € 160 €
RUUM E-N kell 19-23 R-P kell 20-24
Kogu maja rent (sisaldab ekspositsioonikülastust) 1330 € 1660 €
Lisaaeg (1 tund) 200 € 200 €
Eksponaatide teisaldamine 200 € 200 €

NB! Kõikidele hindadele lisandub käibemaks 20%.

* Tähelepanu! "Päev" - P-N kell 9-19 ja R-L 9-20. Väljaspool nimetatud kellaaegu hind kokkuleppel. Galaürituste puhul kehtib riiklikel pühadel nädalavahetuse hinnakiri.


Galaüritused AHHAAs

Erirüritusteks anname rendile kogu meie keskuse ning pakume võimaluse korraldada unustamatu galaürituse. Tehnoloogiasaali mahutame ümmarguste peolaudade taha kuni 200 inimest ning püstijala peo saab korraldada kuni 700 inimesele. Lisatasu eest on kõigil külalistel võimalik nautida planetaariumietendusi, töötube ning teadusteatri etendusi. Et muuta oma üritus veelgi meeldejäävamaks, soovitame tellida ka efektse teadusšõu, kus demonstreeritakse AHHAA teadusteatri katsete paremikku.

Galaürituste baashinnad kehtivad juhul, kui üritust toitlustab AHHAA koostööpartner kohvik-restoran Newton


Parkimine 

Konverentsi- ja seminarikülastajatele on parkimine tasuta ning parkimiseks kasutada kahte platsi: keskuse all ja taga on kokku 78 parkimiskohta. Maa-alusesse parklasse pääseb keskuse esiküljelt, maja taga olevasse parklasse saab sõita Tigutorni kõrvalt (Väike-Turu tänavalt)

Toitlustus

Seminaridele ja konverentsidele pakub toitlustust AHHAA keskuses asuv kohvik-restoran Newton


KONTAKT:

Kadi Lepik
Tel. 5666 8532
E-post:  kadi@toiduproff.ee