Teadusorienteerumine

Olete korraldamas firmaüritust ja soovite meeskonnaga proovida orienteerumist? Aga miks mitte astuda samm edasi ja katsetada oma naha peal hoopis teadusorienteerumist?

Ahhaa – mis see teadusorienteerumine õigupoolest on? Anname garantii, et lõbusamat ajaveetmist on suisa keeruline ette kujutada.

AHHAA teadusorienteerumise käigus saate meeskonnaga ühiselt ehitada kõige kõrgema torni või pugeda läbi ämblikuvõrgu; arvutada, mitu eset on purgis ja visata täpsust vigurpillidega.

Teadusorienteerumine on äge ajugümnastika, mis ei jäta kedagi erapooletuks. Kõik see on mõeldud ikka selleks, et teie ettevõtte suve-, talve- või muud tähtpäevad kaasahaaravaks ja ägedaks muuta.

Andke meile oma soovist teada ja korraldame teie järgmisel ettevõtte sündmusel teadusorienteerumise!

Hinnakiri ja broneerimine

Teadusorienteerumine

  • Kestus 1,5-2 tundi
  • kuni 150 inimesele
  • Iga lisanduv osaleja 10 €/inimene
1500 € * tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766
 * Täiendav kilomeetritasu  0,8 €/km   
Juurdehindlus 25% väljasõitudele, mis toimuvad nädalavahetustel, riigipühadel või hiljem kui kell 19.00) Hind sisaldab käibemaksu 22% ja kehtib nii ettevõtetele, asutustele kui eraisikutele.
  • Meiega saab ühendust võtta tööpäeviti kell 9-17. Selleks, et saaksime teile pakkuda just teie poolt soovitud aega, tuleb broneerimissoovist teada anda vähemalt 2 nädalat enne soovitud aega.
  • NB! Broneeringu esitamine ei ole tellimuse kinnitamine! Vastame broneerimissoovile ning kas kinnitame selle või pakume lahendusi sobivate alternatiivide leidmiseks, kui valitud ajal ei ole võimalik teile külla tulla.