Nõukogu ja teadusnõukogu

Nõukogu

Katrin Kiisler

Nõukogu esimees, haridus- ja teadusministeeriumi teadus- ja arendustegevuse poliitika osakonna juhataja

katrin.kiisler@hm.ee

Jaanika Anderson

Tartu Ülikooli muuseumi teadusdirektor

jaanika.anderson@ut.ee

Reno Laidre

Tartu abilinnapea

reno.laidre@tartu.ee

Hannes Astok

Tartu linna esindaja

hannes@astok.ee

Aune Valk

Tartu Ülikooli õppeprorektor

aune.valk@ut.ee

Sulev Valner

Rahandusministeeriumi kohalike omavalitsuste poliitikaosakonna Tartu ja Jõgevamaa piirkonnajuht

sulev.valner@fin.ee

Teadusnõukogu

Teadusnõukogu e-mail on teadusnoukogu@ahhaa.ee.

Arko Olesk

Eesti Vabariigi Presidendi teadusnõunik

Jaan Kalda

Tallinna Tehnikaülikooli professor

Ann Laheäär

EAS, Tartu Ülikooli füüsikalise keemia teadur

Anna-Liisa Peikolainen

Tartu Ülikooli materjalitehnoloogia teadur

Alo Laas

Eesti Maaülikooli hüdrobioloogia ja kalanduse kaasprofessor

Maria Jürimäe

Tartu Ülikooli õppekavateooria nooremlektor

Heilo Altin

Eesti Teadushuvihariduse Liidu juhatuse liige, Tartu Ülikooli haridusrobootika juhtivspetsialist

Marju Himma

Tartu Ülikooli ajakirjandusuuringute kaasprofessor

Reemo Voltri

Eesti Haridustöötajate Liidu esimees