Juhtimine

Andres Juur

Juhatuse esimees
5560 0224
andres.juur@ahhaa.ee

Pilvi Kolk

Juhatuse liige
5554 4223
pilvi.kolk@ahhaa.ee

Mari Luhaäär

Personalispetsialist-büroojuht

mari.luhaaar@ahhaa.ee

Kommunikatsiooni- ja turundusosakond

Heidi Ojamaa

kommunikatsiooni- ja turundusjuht
5562 4089
heidi.ojamaa@ahhaa.ee

Margus Teska

kujundaja
5396 5007
margus.teska@ahhaa.ee

Veronika Võimre

digiturundusspetsialist

veronika.voimre@ahhaa.ee

Karl-Kristjan Neufeld

turundusspetsialist

karl-kristjan.neufeld@ahhaa.ee

Miki

Kõige armsam töökaaslane

Välisrahastusosakond

Annika Vesselov

projektijuht
5302 2125
annika.vesselov@ahhaa.ee

Luna

tujutõstja

Programmiosakond

Enely Ernits

programmijuht

enely.ernits@ahhaa.ee

Olga Beljajeva

tegevusjuhendajate koordinaator

olga.beljajeva@ahhaa.ee

Üllar Kivila

peaplanetarist-teadustoimetaja

ullar.kivila@ahhaa.ee

Triin Orgusaar

tegevuste koordinaator

triin.orgusaar@ahhaa.ee

Rasmus Rohtla

sündmuskorraldaja

rasmus.rohtla@ahhaa.ee

Aro Nurkse

programmilise sisu looja

aro.nurkse@ahhaa.ee

Tegevusjuhendajad

NB! Tegevusjuhendajate e-posti aadressid esinevad kujul eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee

Erik Mänd



Ugis Racenis



Margus Aru



Aljona Vassiljeva



Hillar Uudevald



Tormi Sõber



Ieva Ait



Karl Kraus



Aleksandra Musakko



Brigitta-Maria Vakaljuk



Denis Petrov



Vjacheslav Morozov



Patrick Sixten Noorem



Polina Kaiko



Raamatupidamine

Liina Aidnik



liina.aidnik@ahhaa.ee

Ekspositsiooniosakond

Mihkel Sild

ekspositsioonijuht

mihkel.sild@ahhaa.ee

Kaur Korbelainen

ekspositsioonimeister

kaur.korbelainen@ahhaa.ee

Rando Saar

ekspositsioonimeister

rando.saar@ahhaa.ee

Martin Aidnik

ekspositsioonimeister

martin.aidnik@ahhaa.ee

Andres Kuura

ekspositsioonimeister

andres.kuura@ahhaa.ee

Marko Pirbe

ekspositsioonimeister

marko.pirbe @ahhaa.ee

Raivo Uustare

ekspositsioonimeister
513 6438
raivo.uustare@ahhaa.ee

Kert Vellner

ekspositsioonimeister

kert.vellner@ahhaa.ee

Tanel Linnas

leiutaja
5660 8058
tanel.linnas@ahhaa.ee

Haldus- ja hankeosakond ja IT

Janno Rootalu

IT spetsialist
508 3072
janno.rootalu @ahhaa.ee

Rando Hinn

IT spetsialist, tarkvaraarendaja

rando.hinn@ahhaa.ee

Ragnar Pähn

haldusjuht
5656 3567
ragnar.pahn@ahhaa.ee

Kliendikogemusosakond

Janne Piiri

kliendikogemusjuht

janne.piiri@ahhaa.ee

Jelena Jüris

tellimuste vastuvõtja (vene keeles; õppe- ja sünnipäevatellimused)
5749 4878
booking@ahhaa.ee

Meelika Peetsman

tellimuste vastuvõtja
5156766
tellimus@ahhaa.ee

Kristel Šuman

giidide koordinaator

Rasmus Reinmets

vanemgiid

Alli Talismaa

vanemgiid

Karl Mälberg

vanemgiid

Oskar Põdramägi

robotgiid

Giidid

NB! Giidide e-posti aadressid esinevad kujul eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee

Ketlin Kolossov



Valters Viksna



Regina Kuznetsova



Katrin Kiens



Aleksandra Tikhonova



Nelle-Ann Vare



Elo Mai Lepp



Petra Räbin



Cynthia Noormets



Adeele Jago



Penno Pall



Galina Maslova



Ester Arak



Adrian Utsar



Lisell Toomla