Algas registreerimine koolide teadusteatrite võistlusele!

Sina, füüsika- ja keemiahuviline noor gümnasist! Oled sa kunagi mõelnud, et oleks vinge koolis õpitud valemitest haaravad katsed kokku panna ja neid kõigile näidata? Sel sügisel on sul selleks

Sina, füüsika- ja keemiahuviline noor gümnasist! Oled sa kunagi mõelnud, et oleks vinge koolis õpitud valemitest haaravad katsed kokku panna ja neid kõigile näidata? Sel sügisel on sul selleks võimalus!

AHHAA keskus kuulutab välja teadusteatrite konkursi. Osalemiseks moodusta kuni 5-liikmeline võistkond, mõtle välja ca 20-minutiline teadusteatri etendus ning registreeru võistlusele. Parim võistkond saab võimaluse terve klassiga tasuta külastada Tartu AHHAA keskust!

Etendused tulevad ettekandmisele Teadlaste Öö festivali 2012 raames teadusteatrite festivalil 29.-30. septembril ning registreerumiseks on aega kuni 21.09.2012!

Koolidevahelise teadusteatri konkursi reeglid ja tingimused

Auhinnad

Parim võistkond saab endale sobival ajal (kuni 2012. aasta lõpuni) koos oma klassiga (kuni 30 õpilast) ja juhendajaga külastada Tartu AHHAAd. Lisaks saab soovi korral iga õpilane osaleda ühes töötoas ning nautida planetaariumietendust.

Kontakt ja lisainfo

Aadressil: teadusteater@ahhaa.ee