Raketodroom AHHAA-s

Tähelepanelikumad külastajad on ehk juba märganud, et AHHAA kolmas näitusesaal on praegu avalikkusele suletud. Saalis olnud valguseteemaline näitus on kolimas Tallinna AHHAA-sse ja praegu tegutsevad ajutiste näituste saalis hoopis

Tähelepanelikumad külastajad on ehk juba märganud, et AHHAA kolmas näitusesaal on praegu avalikkusele suletud. Saalis olnud valguseteemaline näitus on kolimas Tallinna AHHAA-sse ja praegu tegutsevad ajutiste näituste saalis hoopis teaduse tulevikutähed. Käimas on Rakett69 võtted!

Kokku on noortel teadushuvilistel võimalik ennast proovile panna 16 saatekorral, millest kümme esimest filmitakse AHHAA-s. Parajasti on valmimas üheksas osa. Saate edasised võttepaigad on hetkel veel teadmata, kuid kindlasti võib Rakett69 meeskonda AHHAA-s kohata veel 25. novembril, mil saates osalejad tulevad keskusesse teadusteatrit tegema.

Saate võtted toimusid AHHAA-s ka eelmisel sügisel. Tookordseks võitjaks osutus Juhan Koppel, kellest nüüdseks on saanud korraldusmeeskonna liige.

Rakett69 saab stardipaugu 12. jaanuari õhtul ETV-s. Saadet juhivad Aigar Vaigu ja Mart Noormaa. Võistlejaid hindab kolmeliikmeline žürii ning külaliskohtunikud.

[yframe url='http://vimeo.com/42117991#']

Loe lisaks.