Tartu- ja Jõgevamaa külastuskeskuste suur suvine külastusmäng!

Täna antakse Tartu loodusmajas avalöök läbi suve kestvale H2O külastusmängule, kuhu on kaasatud 12 Tartu- ja Jõgevamaa loodus- ja teaduskeskust. Mäng kestab 30. septembrini ning mängu lõpus läheb loosimisele üle 30 auhinna.

H2O külastusmäng pakub meelelahutuslikku ja harivat koosolemist. Mängu teema - vesi - on valitud merekultuuri aastale mõeldes. “Kas Kuul on meresid? Kes on vesineitsik? Miks kopral vesi kõrva ei lähe? Neile ja paljudele teistele küsimustele leiad vastused mängides,” kinnitab külastusmängu patroon Mart Noorma. “On ju tore, kui lõbusalt veedetud aeg toob ka uusi teadmisi. Igast keskusest nopib külastaja uue infokillu vee kohta, saades lõpuks tervikpildi veeringest”. 

Külastusmängus osalevad: Tartu loodusmaja, Jääaja Keskus, Vapramäe Loodusmaja, Tartu Tähetorn, RMK Elistvere loomapark, Järvemuuseum, Alatskivi Looduskeskus, Teaduskeskus AHHAA, Tartu Ülikooli Loodusmuuseum, Tartu Ülikooli botaanikaaed, Luua Metsanduskooli puukool-arboreetum ja  püsinäitus „Peipsi järve elu tuba". 

Kokku 2000 euro väärtuses auhindu on välja pannud Kalevipoja Koda, Vudila mängumaa, A Le Coq, Lõunakeskus, mängus osalevad keskused ja palju teised. 

Lisainfo mängu kohta: www.jaaaeg.ee/kulastusmang


Tähelepanu kõik auhnnasaajad!

Auhinnad saab kätte alates 25.10 kell 16 Tartu loodusmajast.