Vahvad õuemängud ja rannalelud pakuvad suvist meelelahutust

Tänapäeval on keeruline lapsi nutiseadmetest eemale saada. Suvi on aga ideaalne aeg värskes õhus aja veetmiseks. Selleks, et lapsi õue meelitada, tuleb neile pakkuda atraktiivseid tegevusi. Erinevad põnevad õuemängud ja rannalelud on selleks hea lahendus. Järgnevalt toome välja tooted, mis pakuvad suvist meelelahutust nii suurtele kui väikestele, uuri lähemalt!

DJECO tuulelohed

Tuulelohe lennutamine on tervislik treening mängulises võtmes. Lõbus pealekauba! Eriti tore on tuulelohet mererannas lennutada, kus tugev tuul on selleks soodne. 

DJECO vastupidavast materjalist tuulelohed on vahva disainiga ning pakuvad lisaks mängulustile ka silmailu! 

Erinevad tuulelohed leiad SIIT!Waboba Paddle komplekt

Taaskasutus on moes! Biolagunevatest taaskasutatud materjalidest reketite komplekt on keskkonnasõbralik, kuid ei jää plastikust reketitele kuidagi alla. Vastupidi – puidust reketid ja korgist pall sobituvad ideaalselt loodusesse.

Treeni oma täpsust ja arenda mängupartneriga koostööd – harjutamine teeb teatavasti meistriks!

 

Waboba lendav taldrik

Kuigi lennuliiklus on hetkel piiratud, siis kõigile "lennumasinatele" piirangud õnneks ei kehti. Lendav taldrik on olnud läbi aegade üks laste lemmikumaid mänguasju.

Waboba LED-valgustusega "Wingman UFO" on kiire ja täpne – see lendab kuni 40 meetri kaugusele ning ei kaldu kursilt kõrvale. Vahva meelelahutus nii päeval kui öösel!

Erinevad lendavad taldrikud leiad SIIT!Õuemäng „Waboba Airlyft“

Tahaks õues sooja ilma nautida, aga niisama päikese käes peesitamine ei paku pinget? Ühenda meeldiv kasulikuga ja haara "Waboba Airlyft" lennutatav silinder.

Silindri lennuulatus on lausa kuni 30 meetrit – kõige efektiivsema viskemeetodi saad mängu käigus ise välja kalkuleerida!


Waboba Mini Moon põrkepall

Erineva suuruse ja disainiga pallid on laste lemmikud mänguasjad. Mini Moon pisike, kuid „toimekas“ põrkepall sobitub ideaalselt väikese lapse pisikestesse pihkudesse.

Palli põrkeomadused kõval pinnasel on eeskujulikud – palli pinnal olevad süvendid muudavad põrkesuuna ettearvamatuks ning lisavad mängule põnevust!

Erinevad pallid leiad SIIT!Mullitamise komplekt

Mullitajaga mullide puhumine on tuttav igale lapsele. Kuidas kõlavad aga hiigelsuured mullid? Vahvalt!

Mullitamise komplekt, kus kahe plastpulga vahele kinnitatud nööri ja spetsiaalsesse anumasse lisatud seebimullivedeliku abil saab tekitada ülisuuri mulle, on ilmselt iga lapse unistus.

Erinevad mullitamise komplektid leiad SIIT!


Waboba LED Flyer

Indiaca mäng tuleb tuttav ette? Uudse disainiga Waboba Flyer viib selle uuele tasemele! Kummist löögiosa ja vastupidavate sulgedega Flyer hoiab stabiilset trajektoori ka tuulise ilmaga. LED valgustus tagab aga täpsed löögid ka soojal suveööl lustides.

Kõksi seda käe, põlve või jalaga – oleneb, kui vilunud sulgpallur sa oled!
DJECO rannapallid

Kui on aeg rannakott pakkida, siis ei saa sealt puududa rannapall, mis pakub vahvat meelelahutust kogu perele. DJECO rannapallide tore disain – armsad loomad, linnud või dinosaurused – lausa kutsuvad mängima.

Mõne palli sisse on peidetud konfetid, mis päikese käes sillerdavad ja mängimisel vahvat kõrisevat heli tekitavad.

Erinevad pallid leiad SIIT!


Rannakomplekt „Ballo“

Mis kuulub ühe toreda rannaseikluse juurde? Ikka liivalosside ehitamine! „Ballo“ rannakomplektis on selleks tähtsaks tööks kõik vajalik olemas. Kerakujuline ämber on suurepärane abimees vee tassimisel, kühvel ja sõel võimaldavad aga lossile ideaalse vormi luua.

Komplekt on pakitud kotikesse, mille saab mugavalt selga võtta ja sammud ranna poole seada!

Erinevad rannalelud leiad SIIT!


Rannatööriist „Scoppi“

Liiva kühveldamine on vahva, aga hiigelsuure „Scoppi“ kühvliga on see veelgi lõbusam! Eriti tore on see, et kühvel pakub mängulusti nii suvel kui talvel – see on ideaalne vahend ka lumelosside ehitamisel.

Komplekti kuuluva sõela abil saab „ehitusmaterjalid“ enne tööde algust puhtaks sõeluda – nii läbivad rajatised ka kõige karmima kvaliteedikontrolli!