Näituste müük-rent

Lisaks üksikutele eksponaatidele saab AHHAAlt osta või rentida terveid näituseid filmide eriefektidest merefüüsika ja foobiateni.

Lisaks üksikutele eksponaatidele saab AHHAAlt osta või rentida terveid näituseid illusioonidest foobiateni.

Näituste rentimise miinimumperiood on kolm kuud.
Lisainfo: pilvi.kolk@ahhaa.ee

1. Illusioonid

Kas oma silm on ikka kuningas? Näitusel „Illusioonid!“ ei ole kõik alati nii, nagu see esmapilgul tundub… Peadpööritavad mustrid, prillid, mis vahetavad ära parema ja vasaku poole, muutuvad peeglid, kaduvad skulptuurid, tagurpidi voolav vesi – tundub, et see kõik on päriselt, aga kas ikka on? AHHAA interaktiivsel koguperenäitusel ootab sind mitukümmend põnevat optilist efekti ja silmapetet, mis tunduvad lausa nõiduslikud, ent on kõik tegelikult läbinisti teaduslikud!  

...

2. Ahhaa, foobiad!

Mida sina kõige rohkem kardad? Kõrgust? Ämblikke? Pimedust? Või hoopis seda, et internet läheb ära? AHHAA jube ägedal koguperenäitusel ootab saalitäis õõvatekitavaid kambrikesi. Igaüks peidab endas mõne enim levinud foobia allikat. Näitus on valminud koostöös Psühhobussiga ja selgitab täpsemalt lahti, miks me vahel kardame midagi, mis tegelikult ohtlik ei ole. Näitusel pole vanusepiirangut ja see on korraga nii hirmus kui lõbus.

...

3. Ahhaa, gravitatsioon!

Nüüd saad külgetõmbejõu saladusi meie juures uurida ja selle tugevuse omal nahal järele proovida!
Kui palju kaalub liiter piima Marsil või hoopiski Veenusel? Kumb on tugevam, kui võistlustulle lähevad gravitatsiooni- ja tsentrifugaaljõud? Mis tunne on end alla kukutada 5 m kõrguselt?

Näituse iga eksponaat peidab endas enneolematuid gravitatsioonisaladusi.
...

4. Ahhaa, sport!

Spordinäitus on täis põnevaid vastuseid küsimustele, mis võivad ette tulla igapäevaelus või, vastupidi, mille peale sa tavaelus üldse ei mõtlegi. Pane end sõpradega proovile stardijoonel ja selgita välja, kes on ikkagi kiirem. Katseta, kas laua all saab jalgpalli mängida. Aga kanalisatsioonitorus lauatennist? Või uuri, mis on kehamassiindeks! AHHAA näitusel saad oma jõu proovile panna isegi köietõmbamises! Näituse iga eksponaat treenib iga inimese (aju)muskleid.
...

5. Ahhaa, meeled!

Ahhaa, meeled! Sisene AHHAA lõputusse meeltelabürinti! Nägemine, kuulmine, haistmine ja kompimine – pöörame sinu meeled lootusetult pea peale.
Ainulaadses hämardatud keskkonnas võimendame kõiki sinu tajusid, et iga väiksemgi kogemus oleks eraldi elamus.

Oled sa kunagi mõelnud, et:

  • Tuule- või helitornaado – kumb on hirmsam?
  • Kas külm võib hoopis soe olla?
  • Kas usud, et näituse sees on eksponaat, mis paneb sind lausa kokutama?
  • Kas heli on tõeliselt võimalik hammustada?

6. AHHAA mininäitus

Lõbusad interaktiivsed eksponaadid, millega ilmestada erinevaid sündmusi või rõõmustada näiteks kaubanduskeskuse külastajaid.

  • 10 eksponaati
  • Näituse pindala kuni 200 m2
  • Hind kokkuleppel
  • Hinnale lisandub transport, kindlustus ja montaaž