Minu AHHAA elamus

Minu AHHAA elamus on projekt, mille käigus valmib külastajale mõeldud veebirakendus.

Minu AHHAA elamus on projekt, mille käigus valmib AHHAA külastajale mõeldud veebirakendus. Veebirakendus seob külastaja käepaelal oleva unikaalse QR-koodi isikliku kontoga ning võimaldab salvestada ja jagada oma AHHAA elamusi. Veebirakendus võimaldab mugavalt planeerida AHHAA külastust ning osta pileteid nii keskusesse kui ka planetaariumietendustele. Rakendus toimib majas ka külastaja personaalse abimehena, tutvustades ja soovitades erinevaid tegevusi (näiteks töötoad, teadusteatrid, planetaarium, ekskursioonid). Lisaks on võimalus sisse lülitada meeldetuletused, et registreeritud tegevustele minek ei ununeks.  

Projekti eesmärk

Veebirakenduse eesmärk on muuta mugavamaks AHHAA külastuse planeerimine, AHHAA külastus ning toimida ka järelturunduskanalina, ning sealjuures tõsta külastajate rahulolu ja korduvkülastuste arvu. 

Projekti tulemus

Projekti käigus arendatava veebirakenduse kasutamine pikendab eeldatavasti AHHAA külastusaega, kuna maja sees olevad erinevad lisateenused on kättesaadavamad. Lisaks on sellel potentsiaali pikendada ka külastusaega Eestis (Tartus), sest rakendus annab soovitusi ja soodustusi teiste atraktsioonide, majutus- ja turismiasutuste kohta.

Toetav programm: Turismisektori tootearenduse toetus (05.11.2021- 05.01.2022 15.3.1)

  • Projekti nimi: Minu AHHAA elamus
  • Projekti kestvus: 02.05.2022- 31.10.2023
  • Toetuse summa: 57 225 €
Täpsem info:
Annika Vesselov
annika.vesselov@ahhaa.ee
+372 5302 2125

Projekti toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest ning rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.