Üksikpiletidispilet

15 € Osta e-pilet

Perepilet

Kuni 2 lapsevanemat + kõik pere alaealised lapsed.
35 € Osta e-pilet

Perepilet+planetaariumipiletid

Saadaval, kui samaks päevaks on planetaariumis vabu kohti. Planetaariumipileti saavad soovi korral kõik üle 5-aastased pereliikmed (v.a. pere-etendustele).
49 € Pilet kassast

Õpilane, üliõpilane, õpetaja, seenior (65+ a), Euroopa Noortekaardi omanik

11 € Osta e-pilet

Raske/sügava puudega isik

Inimesele, kel on raske või sügav puue, mis takistab iseseisvalt keskuse külastamist ning kes vajab keskuse külastusel saatja abi. Saatja pääseb keskusesse tasuta.
11 € Pilet kassast

Koolieelik

Koolieelik pääseb keskusesse ainult koos vastutava saatjaga (vähemalt 14 a), kes ostab pileti.
0 € Pilet kassast

Planetaariumipilet

5 € Pilet kassast

Planetaariumipilet veebist ostes

4 € Osta e-pilet

Sünnipäevapakett

Ainult ettetellimisel
E-N 140 €
R-P 180 €
Broneeri

AHHAA kinkekaardid (vabas vääringus)

0 - 500 € Osta kassast
Piletimüük lõpetatakse tund aega enne keskuse sulgemist.
AHHAAs toimuvat programmi (näitused, töötoad, teadusteater, planetaarium, erisündmused) näed avalehel. NB! Programm võib muutuda.
Üksikkülastust AHHAAsse ei ole vaja eelnevalt broneerida. Pileti saab osta kas internetist või kohapeal keskuse kassast.

Lisa- ja muud soodustused

  • AHHAA käepaelaga on Eesti Rahva Muuseumi pilet 20% soodsam. Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi (s.t. ERMi pileti/tšekiga saab 7 päeva jooksul AHHAA majapileti 20% soodsamalt. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele). Kampaania kehtib kuni 31.07.2021.
  • AHHAA käepaelaga on VSpa pilet 10% soodsam! Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi (s.t. VSpa pileti/tšekiga saab 7 päeva jooksul AHHAAsse soodsamalt).
  • AHHAA käepaelaga on Jääaja Keskuse pilet 20% soodsam.  Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi (s.t. Jääaja Keskuse pileti/tšekiga saab 7 päeva jooksul AHHAA majapileti 20% soodsamalt. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele). Kampaania kehtib kuni 18.02.2022.
  • Sama päeva AHHAA käepaelaga on Aura veekeskuse veepargi või terviseklubi pilet 20% soodsam! NB! Soodustus kehtib nii üksikkülastajatele kui ka gruppidele. AHHAA keskust külastanud gruppidel palume soodustuse saamiseks külastada ka Aura keskust ühise grupina ning võimalusel oma külastusest ette teatada (telefonil 730 0280). Grupid saavad Auras viibida kolm tundi.
  • Samal päeval Aura pileti ostnud kliendile on AHHAA külastus (va planetaariumipiletid) 20% soodsam
  • Sama päeva AHHAA käepaelaga on Ränduri Pubis (Tasku keskuses) söök 10% soodsam
  • Sama päeva AHHAA käepaelaga on Vapianos (Kvartali keskuses) söök 10% soodsam. Soodustus ei kehti lõunapakkumistele!
Kasutame küpsiseid. Selge!