Üksikpiletid

ispilet

17 € Osta e-pilet

Perepilet

Kuni 2 lapsevanemat + kõik pere alaealised lapsed.
39 € Osta e-pilet

Perepilet+planetaariumipiletid

Saadaval, kui samaks päevaks on planetaariumis vabu kohti. Planetaariumipileti saavad soovi korral kõik üle 5-aastased pereliikmed (v.a. pere-etendustele).
54 € Pilet kassast

Õpilane, üliõpilane, õpetaja, seenior (65+ a), Euroopa Noortekaardi omanik

12 € Osta e-pilet

Raske/sügava puudega isik

Inimesele, kel on raske või sügav puue, mis takistab iseseisvalt keskuse külastamist ning kes vajab keskuse külastusel saatja abi. Saatja pääseb keskusesse tasuta.
12 € Pilet kassast

Koolieelik

Koolieelik pääseb keskusesse ainult koos vastutava saatjaga (vähemalt 14 a), kes ostab pileti.
0 € Pilet kassast

Planetaariumipilet

Planetaarium mahutab kuni 20 inimest (+5 seljatoeta lisakohta).
6 € Pilet kassast

Planetaariumipilet veebist ostes

5 € Osta e-pilet

Sünnipäevapakett

Ainult ettetellimisel
E-N 155 €
R-P 195 €
Broneeri

AHHAA kinkekaardid (vabas vääringus)

Kinkekaarti saab kasutada AHHAA piletikassas, AHHAA teaduspoes ja teaduspoe e-poes.
5 - 500 € Osta siit
Piletimüük lõpetatakse tund aega enne keskuse sulgemist.
AHHAAs toimuvat programmi (näitused, töötoad, teadusteater, planetaarium, erisündmused) näed avalehel. NB! Programm võib muutuda.
Üksikkülastust AHHAAsse ei ole vaja eelnevalt broneerida. Pileti saab osta kas internetist või kohapeal keskuse kassast.
Veebist ja kassast ostetud pileteid on võimalik enne külastust ümber vahetada, kirjutades e-posti aadressile turundus@ahhaa.ee. Pileteid tagasi ei osteta. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

Lisa- ja muud soodustused

  • AHHAA käepaelaga on VSpa pilet 10% soodsam! Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi (s.t. VSpa pileti/tšekiga saab 7 päeva jooksul AHHAAsse soodsamalt).
  • AHHAA käepaelaga on Jääaja Keskuse pilet 10% soodsam.  Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele. Kampaania kehtib kuni 28.02.2023.
  • AHHAA käepaelaga on Aura veekeskuse veepargi või terviseklubi pilet 20% soodsam! Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Sooduspilet kehtib ka vastupidi. Soodustus kehtib nii üksikkülastajatele kui ka gruppidele. AHHAA keskust külastanud gruppidel palume soodustuse saamiseks külastada ka Aura keskust ühise grupina ning võimalusel oma külastusest ette teatada (telefonil 730 0280). Grupid saavad Auras viibida kolm tundi.
  • AHHAA käepaelaga on Eesti Rahva Muuseumi pilet 20% soodsam. Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele. Kampaania kehtib kuni 31.07.2022.
  • AHHAA käepaelaga on Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi pilet 10% soodsam. Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele.
  • Sama päeva AHHAA käepaelaga on Ränduri Pubis (Tasku keskuses) söök 10% soodsam
  • Sama päeva AHHAA käepaelaga on Vapianos (Kvartali keskuses) söök 10% soodsam. Soodustus ei kehti lõunapakkumistele!
Teie turvalise külastuselamuse tagamiseks tehakse aeg-ajalt eksponaatidele ette teatamata hooldustöid, mistõttu võivad olla mõned eksponaadid suletud. Vabandame ebamugavuste pärast!

Kasutame küpsiseid. Selge!