Soojad ilmad on lõpuks kohale jõudnud. Viimane aeg on perega asjad kokku pakkida ning seada sammud mõnda randa enne, kui vesi maha jahtub. Oleme pannud sinu jaoks kokku kuus vahvat ideed, kust igaüks leiab midagi pikaks suvepäevaks.

1. Pikk autosõit randa? Pole probleemi!

Kunstikomplekt autosse on ideaalne võimalus pakkuda lastele tegevust pikkade autosõitude juures. Komplektil on tugev aluspind, mistõttu võid selle ka rannaliivale kaasa võtta. Komplektis on nii viltpliiatseid kui rasvakriite ning soovi korral võid need asendada kas või pliiatsitega. Vaata lähemalt siit

2. Kasuta päikeseenergiat maksimaalselt ära

Soojal suvepäeval rannas sirvides ja muusikat kuulates võib telefon märkamatult tühjendada. Meie soovitus Sinule on kaasa võtta päikeseenergial töötav laadija, mille võid jätta päikese kätte. Laadija juures on ka  LED lamp, mis aitab üles leida rannaliivale kaotatud asjad. Aga kust sellist laadijat saada? Kiika siia!

3. Mis tunne on olla mulli sees? Nüüd saad teada!

Megamullitaja “Tuub” annab sulle võimaluse olla hetke elusuuruses mullis. Megamulli tegemiseks vajad küll abi, kuid see on igati vinge kogemus. Ole kiire, sest veel viimased mullitajad on saadaval! Vaata lähemalt siit.

4. Vee peal põrkavad pallid? Ei ole võimalIk! Või siiski?

Waboba “Surf” pallidega saad ise järele proovida. Piisab sellest, kui viskad palli põrkega vastu veepinda ning su sõbrad saavad selle kinni püüda. Eriliseks muudab selle palli asjaolu, et see on mõeldud kasutamiseks veekogus ning vältida tuleks põrgatamist kõval pinnasel. Hakkas huvitama? Klõpsa siia.

5. Õhtud muudab eriliseks rohelise LED-valgusega lendav taldrik

Mis võiks olla lahedam, kui poolhämaras lennutada rohelist valgustusega lendavat taldrikut? Lendava taldriku valgustuse saad põlema panna kolmel erineval viisil - ühtlaselt põlev, vilkuv ning hajuv tuli. Lisaks saad valida kolme erineva disaini vahel. Vaata siit lähemalt, millega tegu

6. Valluta kõigi südamed imeliste droonifotodega

Sumedad suveõhtud rannas ja hingematvad päikeseloojangud - need kõik saad püüda droonikaamerasse, et meenutada neid veel ka külmadel sügisõhtutel. Drooni plussiks on kindlasti, et see on äärmiselt stabiilne ning kindlat positsiooni aitab hoida GPS. Vaata lähemalt teaduspoe kodulehelt.

Tagasi