Lapse jaoks on õppimine põnev ja kaasahaarav, kui ta saab seda teha mängulises võtmes. Discovery sarja tooted seda just pakuvadki – laps kogub läbi vahva mängu uusi teadmisi ja kogemusi. Järgnevalt toome välja ja räägime lähemalt toodetest, mis võimaldavad uurida ja avastada värskes õhus. Loe lähemalt!

Digitaalne metallidetektor

Missugusele lapsele ei pakuks põnevust aaretejaht? Kui suvalises kohas kühvli maasse torkamine tundub puhas õnnemäng, siis metallidetektor on kindlapeale minek!

Digitaalne metallidetektor annab helisignaali ja vilkuvate tulukestega märku, kui oled sattunud mõne huvitava leiu või lausa aarde peale, mis end maapõues peidab. Alati võib lapse jaoks mängu ka põnevamaks muuta ning koduaeda ise midagi huvitavat ära peita. Avastamisrõõmu jagub tundideks!Taskumikroskoop

Pisikesed objektid tunduvad läbi suurendusklaasi oluliselt huvitavamad? Taskumikroskoop on suurepärane vahend väikeste objektide lähemalt vaatlemiseks. Paelub sind arheoloogia või bioloogia – mikroskoobi alla saad asetada just enda jaoks huvipakkuvaid esemeid.

Leidsid õues jalutades põneva taime? Vaata, kuidas see valgustatud mikroskoobi all lähemalt välja näeb. Mõtled, missugune on pisikeste kivikeste struktuur, mida palja silmaga ei näe? Mikroskoobiga, mis suurendab objekte 20-40 korda, ei ole selle väljaselgitamine probleem.


Binokkel vutlaris

Kevadel on tärkava looduse vaatlemine eriti põnev! Kuna oma silm päris kõikjale ei ulatu, siis on binokkel uudishimulikule maailmaavastajale ideaalne vahend.

Mine perega jalutama, võta binokkel kaasa ja uuri, mida loodus endas peidab. Märkad kauguses loomakest silkamas, kuid pole kindel, kas tegemist on koera või rebasekutsikaga? Kuuled, et kõrgelt puu otsast kostub ilus linnulaul ning soovid teada, missugune linnuke nii kauneid noote ritta seab? Fokusseeritav 6x35 suurendusega binokkel aitab sul vastused leida!


Putukate uurimise komplekt

Putukate maailm on salapärane – nad on niivõrd pisikesed ja väledad, et nende uurimine looduses on üsna keeruline. Putukate uurimise komplekt on mõeldud just selleks, et pisike bugolist saaks sellesse maailma pilgu heita.

Püüa putukad võrguga kinni, aseta nad kambrisse või purgikesse ja uuri neid suurendusklaasiga lähemalt. Selle vahva komplekti abil saad oma uurimistööd detailselt teha, kuna putukatel ei ole võimalik plehku pista! Seejuures ei pea sa aga üldse muretsema – nii purgil kui kambril on õhuaugud, mis tagavad putukatele eluks vajaliku hapniku.Digitaalsed raadiosaatjad

Kuna hetkel on sõpradega kohtumine ja mängimine keeruline, siis siit tuleb lahendus! Digitaalsed raadiosaatjad võimaldavad üheskoos vahvaid mänge mängida ja seejuures ohutut distantsi hoida.

Raadiosaatjatega on võimalik suhelda lausa kuni 3 km kauguselt. See tähendab, et põnevad spioonimängud võivad toimuda nii hoovis kui ka metsatukas. Kindlasti on raadiosaatjatel ka arendav külg – need arendavad laste omavahelist suhtlemisoskust ja sõnavara.Ööprillid

Sooviksid näha öösel sama hästi kui Batman või James Bond? Ööprillid on suurepäraseks abimeheks öistel seiklustel! Prillide külge kinnitatud LED-lambid ja suurendusklaasid muudavad sinu spioonisilmad veelgi teravamaks.

Pane prillid ette ja mine uuri, missugune näeb maailm välja siis, kui päike on juba põhku pugenud! Koduõpe ja isolatsioon ei tähenda seda, et vahvad mängud peaksid jääma mängimata. Discovery sarja tooted viivad mängimise uuele tasemele – need on ühtaegu arendavad ning pakuvad põnevat ajaveetmist kogu perele!

Tagasi