Sõbrapäev on lähenemas ja kindlasti mõtled, mida võiks kallitele sõpradele kinkida. Miks mitte midagi väikest, armast, samas sõbraliku hinnaga? Jagame oma ideid vahvatest kinkidest, mis toovad rõõmu kõigile, kes tahaks proovida midagi uut ja huvitavat.
Kingi oma armsamale pehme kallistaja-loom, sest kallisid pole kunagi liiga palju! Igaüks leiab endale kõige nunnuma kallistaja meie kalli-loomade valikust. Pehmetest ahvidest ükssarvikuteni välja.

Vaata lähemalt teaduspoe kodulehelt.

Kristallid kasvama! Miks ka mitte! Tee koos sõbraga lihtne keemiakatse ja pimedas helendav kristall hakkab sinu hoole ja tähelepanu all vaikselt kasvama. Imeline, kas pole!

Vaata lähemalt siit.

Kellele ei meeldiks küpsised? Suurele maiasmokale on vahvaks kingiideeks armas oravakujuline küpsisevorm. Vormi koos sõbraga kasvõi kohe ahjutäis maitsvaid küpsetisi.

Loe lähemalt siit.

Heaks kingiideeks käsitööhuvilisele on tikkimiskomplekt. Valikust leiad komplekte linnu, roosi, seene või liblika tikkimiseks. Komplektis on olemas kõik vajaminev vahva käsitööpildi loomiseks.

Uuri lähemalt siit.

 Armsad ja vahvad mudimist nautivad kummist loomad, millega on lõbus niisama mängida ja samas mõjuvad rahustavalt. Kingi lausa mitu, seltsis on ikka segasem!

Vaata lähemalt teaduspoe kodulehel.
UGEARSi mehaaniliste mudelitega ei saa mööda panna! Detailirohked liikuvad mudelid on ideaalsed nutikale teadushuvilisele sõbrale. Rõõmu ja avastamist jagub nii konstrueerides kui ka mängides. Pane kokku kalender, kellamudel või hoopis midagi veel keerukamat.

Loe lähemalt siit.

Lisa sära oma sõbra ellu! Kingi talle midagi pimedas helendavat, näiteks kleebitavad tähed, dinosaurused või hoopiski värvilised helendavad pliiatsid. Igaüks leiab lemmiku! Sõber kleebib taevatähed magamistoa lakke ja naudib edaspidi und päris oma tähistaeva all!


Vaata lähemalt siit.
Kingi sõbrale vahva vulkaanipurse! Kas see on võimalik? Jah! Soeta sõbrapäeva üllatuseks õpetlik keemiakatse, kus vulkaanipurske saab tekitada kasvõi köögilaua peal. Igati vinge teaduskatse, mis köidab iga uudishimuliku tähelepanu.

Loe lähemalt teaduspoe kodulehel.
Lõbus kink, mille kallal saab tükk aega nokitseda. Ehita väike robot-kast ja kaunista see täpselt nii, kuidas ise soovid. Huvitav ja säästlik teadusprojekt, mis aitab ka loovust arendada.

Loe lähemalt siit.
Superlima on kindlasti hea kingiidee sõbrapäevaks. See on suur laste lemmik. Vali sobiv värv ja tehke koos sõbraga sõrmed limaseks!

Rohkem informatsiooni leiad siit.
Kingi sõbrale tavalise pusle asemel läbikumav ja pilkupüüdev pusle. Efektseid ja põnevaid 3D puslesid on mitmesuguseid - loomadest ja masinatest ehitisteni välja.

Vaata ja vali lemmik siit.
Tagasi